Zadzwoń do nas Doradztwo techniczne (+48) 505 054 172

...ciepło i bezpieczeństwo...

Jednym z podstawowych cech dobrego produktu jest jego niski współczynnik przenikania ciepła. W nowoczesnym budownictwie stosuje się coraz większe okna, a co za tym idzie wzrasta powierzchnia przeszkleń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne pakiety szklane o różnej charakterystyce, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. W standardzie proponujemy znany i sprawdzony pakiet dwóch zespolonych szyb, wypełnionych szlachetnym gazem o współczynniku przenikania ciepła U-1,0 oraz Rw=32dB.

Pakiety szklane mogą powstawać w wielu wariantach: od pakietów antywłamaniowych klasyfikowanych według stopnia odporności na włamanie, dźwiękochłonnych o wysokich właściwościach tłumiących, poprzez różnego rodzaju ornamenty oraz witraże. W swojej ofercie posiadamy również pakiety szklane o niskim współczynniku przenikania ciepła, nawet do U-0,5.

Wszystkie zestawy szybowe możemy dodatkowo wyposażyć w szprosy występujące w dwóch wariantach

  • międzyszybowe, wykonywane w wielu kolorach (nawet imitujących strukturę drewna) oraz dowolnych kształtach
  • szprosy naklejane "wiedeńskie", wykonywane z litego drewna, a następnie naklejane na szybę, wewnątrz której znajduje się ramka dystansowa dzieląca pakiet szklany na osobne komory
W każdym pakiecie szklanym znajduje się aluminiowa ramka dystansowa oddzielająca szyby oraz zapewniająca odpowiednią przestrzeń, która zostaje wypełniona szlachetnym gazem. Opcjonalnie stosujemy ciepłe ramki dystansowe co powoduje zmniejszenie skraplania pary wodnej przy krawędziach szyb. Nowością jest możliwość zastosowania ciepłych ramek w kilku wariantach kolorystycznych oraz imitujących fakturę drewna.

Skontaktuj się znami
linia
kontakt
Biuro salon sprzedaży
(+48) 61 221-12-82
(+48) 505 054 172
(+48) 502 222 554
e-mail: biuro@jgk-okna.pl
Doradztwo techniczne
Grzegorz Kostrzewski
mobile: (+48) 505 054 172
e-mail: biuro@jgk-okna.pl