Zadzwoń do nas Doradztwo techniczne (+48) 505 054 172

Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe

Dwie niezależne ramy

drewniana od wewnątrz oraz aluminiowa od zewnątrz, to szczególne cechy wyróżniające okna drewniano-aluminiowe. Zdaniem wielu osób jest to najlepsze rozwiązanie i stanowi niezwykle przemyślane połączenie naturalnego surowca jakim jest drewno oraz trwałego materiału jakim jest aluminium. Dzięki trwale zamocowanej ramie aluminiowej uzyskujemy zwiększenie sztywności oraz poprawienie właściwości termicznych i akustycznych. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość stosowania dwóch niezależnych kolorów bez dodatkowych dopłat – dla konstrukcji aluminiowej oraz oddzielnie dla konstrukcji drewnianej.

 

Dwie niezależne ramy – drewniana od wewnątrz oraz aluminiowa od zewnątrz, to szczególne cechy wyróżniające okna drewniano-aluminiowe. Zdaniem wielu osób jest to najlepsze rozwiązanie i stanowi niezwykle przemyślane połączenie naturalnego surowca jakim jest drewno oraz trwałego materiału jakim jest aluminium. Dzięki trwale zamocowanej ramie aluminiowej uzyskujemy zwiększenie sztywności oraz poprawienie właściwości termicznych i akustycznych. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość stosowania dwóch niezależnych kolorów bez dodatkowych dopłat – dla konstrukcji aluminiowej oraz oddzielnie dla konstrukcji drewnianej.

Wewnętrzna rama drewniana sprawia, że wnętrze pomieszczenia zyskuje naturalne oraz przyjazne ciepło, a nieograniczona gama kolorystyki okładzin aluminiowych oraz kilka odmian linii wzorniczych sprawiają, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb.

Dodatkowo nowatorskim rozwiązaniem jest wprowadzenie systemu THERMO, który sprawia, że konstrukcja okien w połączeniu z energooszczędnymi pakietami trzyszybowymi osiąga parametry termiczne zbliżone do okien stosowanych w budownictwie pasywnym (nawet do Uw=0,78 W/m2*K).

Wysokiej jakości izolator termiczny nie tylko poprawia właściwości cieplne, lecz także znacznie polepsza właściwości akustyczne. Ważnym czynnikiem mającym wpływ na długowieczność naszych okien jest brak konieczności renowacji powierzchni oraz całkowity brak degradacji powierzchni drewnianej. To sprawia, że jest to produkt, który znajduje coraz to większe zainteresowanie na rynku krajowym oraz zagranicznym.


Skontaktuj się znami
linia
kontakt
Biuro salon sprzedaży
(+48) 61 221-12-82
(+48) 505 054 172
(+48) 502 222 554
e-mail: biuro@jgk-okna.pl
Doradztwo techniczne
Grzegorz Kostrzewski
mobile: (+48) 505 054 172
e-mail: biuro@jgk-okna.pl