Zadzwoń do nas Doradztwo techniczne (+48) 505 054 172

W 1990 roku w podpoznańskiej miejscowości powstał niewielki zakład stolarski  Jego założycielem był Józef Kostrzewski.

 

Z wykształcenia stolarz, pracujący w zawodzie od ukończenia szkoły nie miał wówczas sprecyzowanego profilu produkcji. Początkowo świadczył drobne usługi stolarskie poszerzając tym samym swoją wiedzę i doświadczenie. Z czasem profil firmy zaczął ukierunkowywać się na produkcję stolarki otworowej. Już wtedy jej właściciel wiedział, że najważniejszą cechą dobrego produktu jest jego jakość wykonania oraz niezawodność. Z biegiem lat zaczęto wprowadzać nowe rozwiązania, a wciąż polepszająca się jakość wyrobów została doceniona przez wielu klientów w kraju i za granicą. Okres rozwoju i doskonalenia produkcji okien drewnianych zakłócił nowy produkt – stolarka PVC.

Jednak założyciel Naszego przedsiębiorstwa nie ugiął się pod naporem silnej konkurencji i pozostał wierny swoim ideom. Dziś wiemy, że produkty wykonywane z naturalnego surowca należą do towarów luksusowych, a o ich prestiżu świadczą rzesze zadowolonych klientów zarówno w dziedzinie stolarki otworowej jak i meblarstwie. Po wielu latach istnienia przedsiębiorstwa dołączył syn. Nowo zdobyta wiedza oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliło na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz zwiększenie produkcji poprzez modernizację zakładu.


 

"Nigdy nie staraliśmy się konkurować z dużymi fabrykami,

 

lecz zawsze stawialiśmy na jakość oraz funkcjonalność Naszych wyrobów. Zmieniło się wiele – jednak nie zmieniło się to, że zawsze będziemy wierni swoim początkowym ideom i zawsze będziemy dążyli do uzyskania perfekcyjnych produktów"

 

Wprowadzane zmiany oraz przekształcenie zakładu stolarskiego w JGK - okna sprawiły, że Nasza oferta stała się najlepszym wyborem, jakiego możecie Państwo dokonać. Z Naszej strony możemy zapewnić, że rzemiosło, jakim się zajmujemy będzie przez Nas udoskonalane, a wprowadzanie nowych rozwiązań zachęci wszystkich do inwestowania w nowoczesne, ekologiczne produkty jakimi są niewątpliwie nasze wyroby.

Z wyrazami szacunku
założyciel

podpis 

Skontaktuj się znami
linia
kontakt
Biuro salon sprzedaży
(+48) 61 221-12-82
(+48) 505 054 172
(+48) 502 222 554
e-mail: biuro@jgk-okna.pl
Doradztwo techniczne
Grzegorz Kostrzewski
mobile: (+48) 505 054 172
e-mail: biuro@jgk-okna.pl