Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Dział techniczny

Szyby

...ciepło i bezpieczeństwo...

Jednym z podstawowych cech dobrego produktu jest jego niski współczynnik przenikania ciepła. W nowoczesnym budownictwie stosuje się coraz większe okna, a co za tym idzie wzrasta powierzchnia przeszkleń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne pakiety szklane o różnej charakterystyce, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. W standardzie proponujemy znany i sprawdzony pakiet dwóch zespolonych szyb, wypełnionych szlachetnym gazem o współczynniku przenikania ciepła U-1,0 oraz Rw=32dB.
Możliwość dowolnej konfiguracji szyb sprawia, że nasz produkt może być skierowany do wielu odbiorców. Ważną cechą dobrego pakietu szklanego jest nie tylko rodzaj stosowanego szkła, lecz także jego sposób zespalania. Ścisła współpraca z naszym dostawcą VitroTerm może to Państwu zagwarantować. Całkowicie zautomatyzowany sposób zespalania szyb w jeden pakiet gwarantuje wysoką jakość produktu i praktycznie całkowicie eliminuje możliwość powstania wad. System zespalania szyb polega na połączeniu dwóch lub trzech szyb, z których jedna lub dwie to szyby z niewidoczną warstwą metali szlachetnych, natomiast kolejną jest szybą typu float. Cienka, niewidoczna dla oka warstwa przepuszcza światło i energię słoneczną do wnętrza, równocześnie zapobiegając przenikaniu ciepła z pomieszczenia na zewnątrz. W przestrzeni między szybami znajduje się gaz szlachetny, dodatkowo obniżający współczynnik przenikania ciepła.

Pakiety szklane mogą powstawać w wielu wariantach: od pakietów antywłamaniowych klasyfikowanych według stopnia odporności na włamanie, dźwiękochłonnych o wysokich właściwościach tłumiących, poprzez różnego rodzaju ornamenty oraz witraże. W swojej ofercie posiadamy również pakiety szklane o niskim współczynniku przenikania ciepła, nawet do U-0,5.

Wszystkie zestawy szybowe możemy dodatkowo wyposażyć w szprosy występujące w dwóch wariantach
  • międzyszybowe, wykonywane w wielu kolorach (nawet imitujących strukturę drewna) oraz dowolnych kształtach
  • szprosy naklejane "wiedeńskie", wykonywane z litego drewna, a następnie naklejane na szybę, wewnątrz której znajduje się ramka dystansowa dzieląca pakiet szklany na osobne komory
W każdym pakiecie szklanym znajduje się aluminiowa ramka dystansowa oddzielająca szyby oraz zapewniająca odpowiednią przestrzeń, która zostaje wypełniona szlachetnym gazem. Opcjonalnie stosujemy ciepłe ramki dystansowe co powoduje zmniejszenie skraplania pary wodnej przy krawędziach szyb. Nowością jest możliwość zastosowania ciepłych ramek w kilku wariantach kolorystycznych oraz imitujących fakturę drewna.

Zobacz - nasze realizacjePARTNERZYRealizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych