Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Kontakt


telefon kontaktowy / fax:
(+48) 61 22 11 282
telefon mobilny:
(+48) 505 054 172
napisz do nas:
biuro@jgk-okna.pl
Tu jesteś: strona główna oferta

Oferta

Oferta naszej firmy obejmuje produkty stolarki okiennej oraz drzwiowej wykonanej w systemie drewnianym oraz opartej na konstrukcji drewniano-aluminiowej. Wszystkie nasze wyroby wykonywane są na zamówienie z uwzględnieniem konkretnych potrzeb dotyczących realizacji danego budynku. Oznacza to, że nasze produkty nie tylko wykonujemy na żądany wymiar oraz kształt , ale również staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom jakie pokłada w nas klient. Takie zobowiązanie wiąże się z tym, że staramy się pomóc przy optymalnym doborze oraz konfiguracji zamawianej u nas stolarki w taki sposób, aby spełniała ona w pełni oczekiwania klienta pod względem funkcjonalności oraz była dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych naszego klienta.
W oparciu o takie założenia możemy w dalszej części zaprosić Państwa do odwiedzania naszego serwisu internetowego oraz do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami produktów.

okno drewniane Do najtańszych oraz jednocześnie bardzo sprawdzonych systemów należą okna drewniane. O ich zaletach wie każdy, kto spotkał się z tymi produktami – obecna technologia sprawia, że nie musimy martwić się o ich coroczną konserwację w postaci odnawiania powierzchni lakierniczej. Dziś nasza uwaga musi się skupić jedynie na ich myciu. W skład okien drewnianych wchodzą nie tylko standardowo otwierane okna lecz również okna balkonowe, a także drzwi tarasowe. Ta ostatnia grupa produktowa oparta jest na systemach przesuwnych. I tak ze względu na różnorodny charakter wyróżniamy trzy podstawowe grupy: W ofercie produktów drewnianych znajdują się również drzwi zewnętrzne wykonywane wyłącznie według potrzeb naszych klientów. Tak wykonywane produkty są ściśle uzgadniane oraz dopasowywane do Państwa potrzeb – oznacza to, że macie Państwo wpływ nie tylko na sam kształt drzwi lecz również na indywidualne dobrane doposażenie, w skład których może wejść np. sztywny łańcuch, wizjer, dodatkowa ilość punktów ryglowań

okno drewniano-aluminiowe Kolejną grupą produktową są wyroby oparte na konstrukcji drewniano-aluminiowej. Podobnie jak przy oknach standardowych rozwiązaniem są okna wyposażone w okucia obwiedniowe, pozwalające na otwieranie oraz uchylanie okien. W skład tej grupy wchodzą również drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe oraz drzwi tarasowe przesuwne drewniano-aluminiowe. Podział systemów przesuwnych jest identyczny jak w oknach i również występują w trzech kategoriach: uchylno-przesuwne, harmonijkowo-przesuwne oraz podnośno-przesuwne. Ta grupa produktowa została również podzielona ze względu na kształt okładzin aluminiowych : System VELLA to konstrukcja słupowo-ryglowa, która ze względu na swoją budowę oraz przeznaczenie jest stosowana w konstrukcjach ogrodów zimowych oraz może pełnić role fasady budynku. Dzięki połączeniu drewna oraz aluminium znajduje ona zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się naturalny charakter drewna oraz niezawodność i trwałość materiału jakim jest niewątpliwie aluminium.

Również drzwi zewnętrzne wykonujemy w oparciu o system drewniano-aluminiowy, który dodatkowo pełni barierę przed włamaniem i podnosi tym samym poziom bezpieczeństwa naszego domu. Konstrukcje drewniano-aluminiowe również dają wiele możliwości wyboru kształtu, np. poprzez wykonywanie przefrezowań oraz zdobień na maszynach CNC, co podnosi atrakcyjność tej konstrukcji.

okno drewniane Kolejne podstrony naszego serwisu internetowego to rolety oraz żaluzje – znajdują one zastosowanie zarówno w połączeniu z oknami drewnianymi, czy też drewniano-aluminiowymi, ale także w przypadku drzwi tarasowych przesuwnych zarówno w konstrukcji drewnianej jak i drewniano-aluminiowej.

W połączeniu z produkowanymi przez nas parapetami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi nasze produkty tworzą kompletną ofertę, dzięki której wybór staje się łatwiejszy i przyjemniejszy, a w połączeniu z zaangażowaniem naszych wykwalifikowanych pracowników końcowy wyrób powinien spełnić Państwa wygórowane oczekiwania.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia kolejnych podstron naszej witryny, a w przypadku braku informacji chętnie udzielimy rzetelnej odpowiedzi na Państwa pytania. poprzez kontakt mailowy lub osobisty w naszym salonie firmowym.

Zobacz - nasze realizacjePartnerzyRealizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych