Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Producent okien drewnianych - JGK Okna

INFORMACJE O FIRMIE

W 1990 roku w podpoznańskiej miejscowości powstał niewielki zakład stolarski – jego założycielem był Józef Kostrzewski. Z wykształcenia stolarz, pracujący w zawodzie od ukończenia szkoły nie miał wówczas sprecyzowanego profilu produkcji. Początkowo świadczył drobne usługi stolarskie poszerzając tym samym swoją wiedzę i doświadczenie. Z czasem profil firmy zaczął ukierunkowywać się na produkcję stolarki otworowej. Już wtedy jej właściciel wiedział, że najważniejszą cechą dobrego produktu jest jego jakość wykonania oraz niezawodność. Z biegiem lat zaczęto wprowadzać nowe rozwiązania, a wciąż polepszająca się jakość wyrobów została doceniona przez wielu klientów w kraju i za granicą. Okres rozwoju i doskonalenia produkcji okien drewnianych zakłócił nowy produkt – stolarka PCV. Jednak założyciel naszego przedsiębiorstwa nie ugiął się pod naporem silnej konkurencji i pozostał wierny swoim ideom. Dziś wiemy, że produkty wykonywane z naturalnego surowca należą do towarów luksusowych, a o ich prestiżu świadczą rzesze zadowolonych klientów zarówno w dziedzinie stolarki otworowej jak i meblarstwie. Po wielu latach istnienia przedsiębiorstwa dołączył syn. Nowo zdobyta wiedza oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliło sprawdzonemu już producentowi na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz zwiększenie produkcji poprzez modernizację zakładu.

"Nigdy nie staraliśmy się konkurować z dużymi fabrykami, lecz zawsze stawialiśmy na jakość oraz funkcjonalność naszych wyrobów. Zmieniło się wiele – jednak nie zmieniło się to, że zawsze będziemy wierni swoim początkowym ideom i zawsze będziemy dążyli do uzyskania perfekcyjnych produktów".

Wprowadzane zmiany oraz przekształcenie zakładu stolarskiego w producenta okien drewnianych i przesuwnych drzwi tarasowych sprawiły, że nasza oferta stała się najlepszym wyborem, jakiego możecie Państwo dokonać. Z naszej strony możemy zapewnić, że rzemiosło, jakim się zajmujemy będzie przez nas udoskonalane, a wprowadzanie nowych rozwiązań, takich jak okna drewniano-aluminiowe czy drzwi tarasowe zachęci wszystkich do inwestowania w nowoczesne, ekologiczne produkty jakimi są niewątpliwie nasze wyroby.
Z wyrazami szacunku
założyciel

Kontakt


telefon kontaktowy / fax:
(+48) 61 22 11 282
telefon mobilny:
(+48) 505 054 172
napisz do nas:
biuro@jgk-okna.pl

Zobacz - nasze realizacjePartnerzyRealizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych